By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

כבר נרשמת פעם?

שכחת סיסמא?

אין לך חשבון?

טיול מאורגן לארצות הברית למבוגרים בגיל השלישי

הגיל השלישי הוא, עבור רבים, הפרק שבו אפשר להסיר את הדאגות מהראש, להיות ספונטניים והרפתקנים יותר – ולצאת לטייל. את זה הבינו היטב חברות רבות המתמחות בטיולים מאורגנים: חלקן מקדישות משאבים רבים למטיילים בני גיל הזהב, ויש כאלו שאף הגדילו לעשות והקימו מחלקה מיוחדת בדיוק למטרה זו. אם חלמתם תמיד לטוס לאמריקה, טיול מאורגן לארה"ב למבוגרים הוא בדיוק מה שאתם צריכים בפרק זה של חייכם – אך חשוב לדעת כיצד להתכונן אליו כראוי.

למי שהיה בחו"ל בעבר – וגם למי שלא

בעידן שבו נמל התעופה בן גוריון עמוס בטיסות, בתקופה שבה כל טיסה הופכת נוחה ובטוחה יותר ובזמנים שבהם מחירי הטיסות הולכים ויורדים, כל אחד יכול לצאת לטיול בכל מקום בעולם. תמו הזמנים שבהם כל טיסה הפכה ל'סיפור', וכל טיול דרש תכנון קפדני. היום אפשר לטוס בכיף ובקלות לכל מקום, ובכל גיל.

מטיילים מבוגרים שמעולם לא יצאו את גבולות הארץ יידרשו, אמנם, לתכנון ולהכנה רבים יותר – אך משום כך האפשרות של טיול מאורגן תהיה מושלמת מבחינתם: כל ה'חבילה' כבר מוכנה עבורם, וכל מה שעליהם לעשות הוא לשלם ולעלות אל המטוס. השאר כבר יטופל על מטיילים שכבר היו בחו"ל בעבר – ואין זה משנה אם עשו זאת באירופה, באסיה, באפריקה או באמריקה – יידרשו לתכנונים מעטים עוד יותר, וזאת משום שהגיל כמעט ולא מהווה מגבלה. אם כבר ביקרתם ברומא, תוכלו לטוס לניו יורק ללא חשש; אם כבר פסעתם ברחובות בייג'ין, תוכלו לבקר גם בלוס אנג'לס; אם הגעתם עד לסוואנה, תוכלו ליהנות בגדול במפלי הניאגרה. ידי אנשי המקצוע המצוינים של החברה המדוברת.

עוד תגלו שטיול למבוגרים הוא המהנה ביותר

ומדוע? ראשית, לרוב תשהו בטיול עם בני גילכם – קבוצה גדולה של בני גיל הזהב, בעלי תחומי עניין זהים לשלכם וסטטוס דומה לשלכם. בחברה כזו, תוכלו בוודאי ליהנות בגדול ולמצוא חברים חדשים. כן, כן – גם בגיל השלישי.

מעבר לכך, הדאגות והטרדות אשר נחשבות למנת חלקם של הצעירים יותר – עבודה, גידול ילדים ועוד – יהיו רחוקות מכם כל כך, עד שתוכלו להיות ספונטניים במיוחד. יש בכך יתרון חשוב נוסף: טיולי מבוגרים לא חייבים להתקיים בעונות השיא, פשוט משום שרוב הגמלאים יכולים להרשות לעצמם לטוס בכל תקופה בשנה. כך, אפשר ליהנות מטיול נפלא במחירים זו ההזדמנות שלכם לצאת לטיול מתי שאתם רוצים: בכל רגע נתון תוכלו לאתר טיול מאורגן לארה"ב למבוגרים, כך שתקבעו את מועדו בזמן שמתאים לכם באופן ספציפי. לא תצטרכו לתכנן את החופשה בהתאם לחגים ואף עדיף שכך – הרי בחגים ובחופשות הגדולות טובים, ובזמנים שבהם היעד אינו עמוס מבקרים.
המשפחה בוודאי תגיע לבקר.

טיול מאורגן לארה"ב למבוגרים – ולנכדיהם

מעין טרנד חדש אשר הופך באחרונה נפוץ מאוד בשוק הטיולים המאורגנים, הוא טיול מאוגן של סבים ונכדיהם. מדובר בטיול מאורגן אשר משלב במקום אחד את כל הטוב שמציעים הטיולים הללו למבוגרים ולילדים גם יחד – החל בפארקים נפלאים ועד לאטרקציות מרהיבות שלא ישאירו אף אחד אדיש, ואין זה משנה באיזה גיל הוא.

הטיולים הללו נוצרים במיוחד לטובת השילוב הנפלא הזה, והופכים מבוקשים יותר ויותר עם השנים. אפשר למצוא גם לא מעט טיולים לארה"ב בסגנון הזה, כמובן, בעיקר משום שארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות היא מקום נפלא לגילאים אלו בדיוק – לבני גיל הזהב המעוניינים לבלות בצורה מיוחדת עם נכדיהם, ולילדים צעירים אשר רוצים 'לראות עולם'.

טיול מאורגן לארה"ב למבוגרים המשלב קרוז

אחד הטיולים המאורגנים המאפיינים יותר מכול את בני הגיל השלישי הוא טיול המשלב קרוז בארה"ב. יש משהו ברוגע ובקצב ההתנהלות המיוחד על ספינת התענוגות אשר הופך את האפשרות הזו למושלמת עבור מבוגרים – אולי גם בשל הסטטוס המיוחד שהוא מקנה למי שמחליט ליהנות ממנו.

היום יוצאים קרוזים רבים מארה"ב למדינות שכנות ולנקודות מסוימות במדינה עצמה. כך, תוכלו לצאת לקרוז אל האיים הקאריביים או למקסיקו, לשוט אל האי אלקטרז שבמערב המדינה, או לראות לווייתנים מול חופי בוסטון. רבים מהמטיילים בני גיל הזהב בוחרים בטיול מסוג זה, מה שיבטיח לכם גם מפגש חברי מעניין.

כמה טיפים חשובים לפני שיוצאים…

השתכנעתם שטיול מאורגן לארה"ב למבוגרים הוא היעד הבא שלכם? מצוין. עוד לפני שתעשו כל צעד לקראת סגירת ההזמנה, חשוב שתשימו לב לפרטים הללו:

  1. ודאו שכל האתרים שאליהם תגיעו במהלך הטיול נגישים ומונגשים (אם אתם סובלים ממוגבלות כלשהי בתנועה). אמנם בארה"ב הנגישות זוכה לתשומת לב רבה, אך עדיף לבדוק זאת מראש כדי שלא תהיו מופתעים
  2. אם אתם זקוקים למזון ספציפי או נוהגים לקחת תרופות מסוימות באופן קבוע, הודיעו זאת לחברה המארגנת – והתייעצו בעניין עם הרופא האישי שלכם, כדי שיוכל להעביר הוראות מפורטות למארגנים
  3. אל תשכחו להצטייד בתעודת הגמלאי שלכם, ולבדוק עם המארגנים אם הם מודעים להנחות ולהטבות המגיעות לבני גילכם בכל רחבי ארה"ב (בעיקר בכניסה לאטרקציות לאומיות ובתחבורה הציבורית)
  4. תמיד תוכלו לערוך טיול עצמאי למבוגרים, אם אינכם חפצים בטיול מאורגן לארה"ב למבוגרים. כיום ישנן חבורת לשירותי קרקע, אשר יוכלו לסייע לכם בתכנון טיול עצמאי בצורה הקפדנית, הנכונה ובעיקר הפשוטה ביותר.