By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

כבר נרשמת פעם?

שכחת סיסמא?

אין לך חשבון?

מפלי הניאגרה, טורונטו, וושינגטון, פילדלפיה, ניו יורק ב 11 יום

tab bg image

יום 1 – תחילת הטיול והיכרות ראשונית עם היופי של ניו יורק

לאחר טיסה עצמאית לניו יורק ("התפוח הגדול"), העברה לבית המלון הממוקם ברובע מנהטן. הערב הראשון הוא חופשי ויאפשר התוודעות ראשונית אל יופיה של ניו יורק: גורדי השחקים הענקיים, נורות הניאון וכמובן שגם המוניות הצהובות המפורסמות. הלינה היא במלון במנהטן.

יום 2 – יום עמוס ומרתק באי הגבעות ובין גורדי השחקים של ניו יורק

היום נכיר חלק מהאטרקציות המרכזיות של מנהטן. תחילת המסלול שלנו היא בנסיעה בסמוך ללינקולן סנטר ובית הספר ג'וליארד ללימוד אומנויות הבמה, אשר בין בוגריו רובין ויליאמס, קווין ספייסי, נינה סימון, כריסטופר ריב ועוד. נעבור בבית הדקוטה, אשר לפתחו נרצח ב-1980 הזמר ג'ון לנון. נסייר רגלית בסטרוברי פילדס, חלק ממתחם הסנטרל פארק, בו גם פסיפס שנבנה לזכרו של לנון. נחצה את הסנטרל פארק ונעבור בשדרת המוזיאונים ובמלון פלאזה המפואר. נמשיך על השדרה החמישית המפורסמת דרך מרכז רוקפלר, הטיימס סקוור וכמובן – שדרות ברודווי עמוסות התיאטראות. דרך השדרות נגיע לאמפייר סטייס בילדינג, לכיכר יוניון, לגריניץ' וילג', לשכונת הסוהו ולצ'יינה טאון, השכונה הסינית הגדולה ביותר במדינות ארצות הברית. בחלק השני של הסיור נבקר בדאון טאון של מנהטן. נתרשם מהאנדרטה עוצרת הנשימה שהוקמה ב-2012, כנסיית הכבאים וציורי הילדים המרגשים שנשלחו אחרי אסון התאומים ב-2001. נקודת הסיום שלנו היא וול סטריט, משם נגיע למעגן ונפליג במפרץ של ניו יורק, סביב מנהטן. ההפלגה תימשך כשעה ובמהלכה נעבור ליד אי החירות, כשתוך כדי תוכלו לצלם את האישה המפורסמת בעולם – פסל החירות, כמובן, שניתן כמתנה מצרפת לארצות הברית. מהמים נצפה בקו הרקיע )סקייליין) האייקוני של מנהטן.

יום 3 – יום חופשי להנאה בעיר

יום חופשי. תוכלו לנצל אותו לקניות ברחובות עמוסי החנויות והמותגים של העיר, להופעות תיאטרון בברודווי, לביקור במוזיאונים שניו יורק ידועה בהם ולשלל דברים אחרים.

יום 4 – ביקור עוצר נשימה במפלי הניאגרה

עוזבים את ניו יורק ושמים פעמינו לעבר מפלי הניאגרה. בדרך נבקר בקניון ובפארק הלאומי ווטקינס גלן, הידוע במפלי המים היורדים לתוכו. משם ניסע לאורכו של אגם סנקה, לכיוונם של המפלים המפורסמים. נגיע לצד האמריקאי של המפלים ונלך בין המפלים הרועשים והמרהיבים, שזכו לכינוי "מים רועמים" על ידי האינדיאנים. לאחר מכן נחצה את הגבול של ארצות הברית לכיוון קנדה, לקראת הגעה לבית המלון בשעות הערב. בלילה נבקר שוב במפלים, הפעם מהצד הקנדי שלהם, תוך צפייה בתצוגה מרהיבה של אורות על המים. למעוניינים, ניתנת האפשרות לבקר בבית הקזינו של העיירה.

יום 5 – הצד הקנדי של המפלים והגעה לטורונטו עמוסת האטרקציות

גם את תחילת היום הבא נקדיש למפלי הניאגרה. בצד הקנדי של המפלים תוכלו לצפות בעשרות מיליונים ליטרים של מים אשר ניתכים אחת לדקה ויוצרים מחזה חד פעמי – אנחנו נצפה בו מכל זווית אפשרית. בחודשי הקיץ, נעלה על ספינת "עלמת הערפל" ונפליג לכיוון המפלים, תוך כדי שכמות מים אדירה תישפך מעלינו (בחורף, הביקור הוא במנהרה מרשימה לא פחות הנמצאת מאחורי המפלים). נחזור ליבשה, נבקר בשעון הפרחים ונתקדם לעבר היעד הבא שלנו. לאחר הקפה של אגם אונטריו עצום המימדים, שגודלו הוא כמעט כגודלה של ישראל, נגיע לטורונטו לקראת שעות הצהריים. בעיר היפה הזו, הגדולה בערי קנדה, נערוך סיור מקיף. במהלך הסיור נתרשם מבנייני העיירה, מבניין הפרלמנט, ממרכז איטון התת קרקעי (על מעליות הזכוכית שלו), מבתי קפה, מחנויות, ממפלי מים, ממזרקות ומעוד המון אטרקציות אחרות. לקראת ערב נשים פעמינו לכיוון מזרח, לכיוון האפיק של נהר סן לורן. נלון בסביבת אלף האיים.

יום 6 – יותר מאלף חוויות באלף האיים

בתחילת היום המרתק הזה נשכים קום ונסע מזרחה, לאורכו של אפיק הנהר. היעד שלנו הוא סביבת אלף האיים, מהמפורסמות בקנדה כולה. נפליג בנהר ונצפה במראה הבלתי נשכח של בתים פרטיים שנבנו על גבי מאות איים לאורכו. אם יישאר לנו זמן, לאחר חצייתה של מדינת יו יורק, נגיע למרכז שמהווה גן עדן לחובבי הקניות. במרכז תוכלו למצוא חנויות של מיטב הרשתות בעולם, כשהמחירים אטרקטיביים מאד. עם שעות הערב, נגיע למלון בניו ג'רזי.

יום 7 – היסטוריה ותרבות בבירת ארצות הברית, וושינגטון

ביום זה נבקר בוושינגטון, עיר הבירה של ארצות הברית. הסיור בעיר מתחיל במצבת הזיכרון המפורסמת שהוקמה לכבוד אברהם לינקולן, מי שהיה נשיא ארצות הברית במהלך מלחמת האזרחים. נצפה בבריכת ההשתקפות ובמבנה שהוקם לזכר ג'ורג' וושינגטון, נשיא חשוב אחר בהיסטוריה האמריקאית – מבנה שהוא גם הגבוה במבני וושינגטון. היעד הבא שלנו הוא האנדרטה שהוקמה לזכרם של החללים האמריקאיים של מלחמת וייטנאם ומלחמת קוריאה. נגיע למצבת ג'פרסון, שהוקמה לזכר נשיא ארצות הברית השלישי, תומאס ג'פרסון, מי שגם חיבר את מגילת העצמאות האמריקאית. לאחר מכן נבקר במרכז המוזיאון. במוזיאון התעופה והחלל נתוודע לכל מה שחשוב לדעת על התפתחותה של התעופה: המטוס של האחים רייט יהיה ממש מעלינו, כשנוכל גם לגעת בסלעים אמיתיים מהירח. המוזיאון הבא בו נבקר הוא מוזיאון השואה, בו יקבל את מירב תשומת הלב "הבית של דניאל". מוצג זה יאפשרו להתבונן, דרך העיניים של ילד קטן, על הסיפור המצמרר של משפחתו בתקופת השואה. נעלה לגבעת הקפיטול, בתחומיה ממוקמים הסנאט האמריקאי ובית הנבחרים. נקודת הסיום שלנו היא תצפית על המדשאות, להן תפקיד חשוב גם כן: אלו מדשאות עליהן נחתמו כמה מההסכמים החשובים ביותר בהיסטוריה העולמית.

יום 8 – שוקולד, הולדת אומה והקהילה היהודית – ביקור בפילדלפיה

את היום מרתק הבא אנחנו מתחילים בצורה המתוקה ביותר שיש – ביקור בעולם השוקולד של חברת הרשי, מי שנחשבת ליצרנית הגדולה בעולם של שוקולדים. נבקר באחת מבין הכתות שהגשימו את החזון של ווליאם פן וחיו בצורה הרמונלית בפנסילבניה, כחלק מכת האמיש. נגיע למחוז לנקסטר ונראה במו עינינו כיצד במאה הנוכחית חיה קהילה תוך שימוש באמצעים ותשתיות של כמה מאות שנים אחורנית. במסגרת ה"מסע בזמן" תראו עגלות עם סוסים ותתוודעו לחיי המקומיים, שמבשלים את המזון שלהם באמצעות כיריים עם אש, המובערת באמצעות גזעים מעץ. היעד הבא שלנו הוא עיר ההולדת של אמריקה כאומה, פילדלפיה, המכונה גם "עיר אחוות האחים". בפילדפליה נתרשם מפעמון החירות (עותק של הפעמון נמצא בבירת ישראל) ונתצפת על המקום בו הצהרת העצמאות האמריקאית הוכרזה ונחתמה – "היכל העצמאות". נסייר בפארק העצמאות, בו נמצא בית הכנסת המרכזי של פילדלפיה. בפתח בית הכנסת הוקמה אנדרטה לזכרו של יוני נתניהו ז"ל, שנהרג במבצע אנטבה. האנדרטה היא התרומה של העיר לקהילת היהודים שבה.

יום 9 – יום שישי – חוזרים ליום חופשי בניו יורק)

עם בוקר נצא בהסעה מסודרת לכיוון מנהטן. ביום החופשי בעיר תוכלו להכיר את כל מה שעוד לא הספקתם להכיר ממנה. הלינה בסוף היום היא בניוארק.

יום 10 – קניות, גבירותי ורבותיי. קניות (וזה אפילו זול)

ביום שבת, הלפני האחרון בטיול שלנו, תוכלו להתוודע לחווית הקניות הניו יורקית. נגיע לאאוטלט של ניו יורק, בו תוכלו לרכוש אינספור מוצרים מכל הסוגים במחירים סבירים.

יום 11 – "אין כמו בבית": נוחתים בחזרה בתל אביב לאחר טיול נהדר

11111111

מפה

222222

צרו קשר עבור טיול זה

[cscf-contact-form]