By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

כבר נרשמת פעם?

שכחת סיסמא?

אין לך חשבון?

החוף המזרחי ואורלנדו ב 14 יום

טיול מאורגן מפלי הניאגרה

יום 1 – מתל אביב למנהטן

לאחר טיסה עצמאית והגעה לנמל התעופה של ניו יורק, איסוף והעברה לבית המלון שבמנהטן. ערב חופשי, בו תוכלו לבצע היכרות ראשית עם העיר וסמליה: גורדי השחקים והמבנים העצומים, אורות הניאון והמוניות הצהובות. לינה במלון במנהטן.

יום 2 – היסטוריה, תרבות ואדריכלות באי הגבעות ובין גורדי השחקים

את היום נקדיש לסיור מקיף במנהטן. נקודת ההתחלה שלנו היא בית הספר ג'וליארד במרכז לאומנויות הבמה הסמוך ללינקולן סנטר, על בוגריו המפורסמים. נבקר בבית הדקוטה, אשר ממש בכניסה לו נרצח חבר להקת ה"חיפושיות" ג'ון לנון. נסייר רגלית בסטרוברי פילדס, שנמצא בתחומיו הסנטרל פארק, בו פסיפס מרשים שנוצר לזכר לנון. לאחר מכן, נחצה את הפארק ונעבור בשדרת המוזיאונים ובמלון פלאזה, הנחשב לאחד היוקרתיים והמפורסמים במנהטן. נלך על השדרה החמישית ונעבור בכמה מהסמלים של ניו יורק: מרכז רוקפלר, כיכר הטיימס סקוור וכמובן שגם שדרת התיאטראות ברודווי. נלך לכיוון האמפייר סטייט בילדינג ונעבור בכיכר יוניון, בגריניץ' ווילג', בשכונת הסוהו ובצ'יינהטאון, בה ריכוז הסינים הגדול ביותר במדינות ארצות הברית. בחלק השני של היום נחקור את הדאון טאון של מנהטן. נבקר באנדרטה שהוקמה ב-2012 ובכנסיית הכבאים, ונראה את הציורים המצמררים של הילדים שנשלחו לאחר אסון התאומים של 2001. היעד הבא שלנו הוא וול סטריט ולאחר מכן המעגן, ממנו נצא להפלגה למשך כשעה במפרץ. נשוט סביב מנהטן, נעבור בסמוך לאי החירות ונצלם את פסל החירות, מי שהפכה להיות הגברת המוכרת בעולם. נזכה בנקודות תצפית מרהיבות על הסקייליין (קו הרקיע) המפורסם כל כך של מנהטן.

יום 3 – ממשיכים להכיר את ניו יורק ביום חופשי

יום חופשי, בו תוכלו לבקר במוקדי העניין האינסופיים של ניו יורק, לשיקולכם.

יום 4 – התרשמות מהיופי של הצד האמריקאי של מפלי הניאגרה

עם בוקר נעזוב את "התפוח הגדול" וניסע לכיוונם של מפלי הניאגרה המפורסמים. בדרך נחצה את ניו ג'רזי ונעבור לאורכו של הגבול בינה לבין פנסילבניה, כשלצידנו נהר הדלוואר. הנהר חורץ בנקודות רבות את ההר, מה שמביא לתופעות טבע ייחודיות ויפהפיות. לאחר מכן, נמשיך בחציית הרי האפלצ'ים צפונה ונעבור דרך נופים משגעים בדרך לאגמי האצבעות. בקיץ, נעבור גם בקניון היפה ווטקינס גלן, הידוע במפלים אשר נשפכים לתוכו. משם ניסע לאורכו של אגם הסנקה, לכיוונם של המפלים המפורסמים ביותר בעולם. נראה את הצד האמריקאי של מפלי הניאגרה ונטייל בין המפלים הרועשים. לקראת ערב, נעבור את הגבול לקנדה, לקראת הגעה לבית המלון. בלילה, נצא שוב למפלים ונראה את התצוגה עוצרת הנשימה של האורות על גבי המים. המעוניינים בכך יוכלו לסיים את היום בבילוי מהנה בקזינו הנמצא בעיירה בה נשהה.

יום 5 – מפלי הניאגרה מהצד הקנדי והאטרקציות הרבות של טורונטו

בתחילת היום המרתק הזה נשים פעמינו שוב למפלי הניאגרה, שכונו "מים רועמים" על ידי האינדיאנים. נראה מהצד הקנדי, המרשים לא פחות, את המחזה המרהיב של עשרות מיליונים של ליטרי מים אשר ניתכים בכל דקה. בחודשי הקיץ, נשוט אל המפלים עצמם, בספינה בשם "עלמת הערפל", ונרגיש את המים נשפכים ממש מעל לראשים שלנו. בחורף, ניכנס לתוך מנהרה הנמצאת מאחורי המפלים, לזווית ייחודית ויפה לא פחות שלהם. לאחר מכן, נבקר בשעון הפרחים וניפרד מהמפלים לשלום. היעד הבא שלנו הוא אגם אונטריו העצום (שלא רחוק בגודלו בהרבה מגודלה של מדינת ישראל כולה), אותו נקיף בדרך לטורונטו. בעיר היפה הזו, הגדולה בין הערים בקנדה, נסייר במשך מספר שעות. נראה את מוקדי העניין הבולטים של טורנטו, לרבות בנייני העיירה, בניין הפרלמנט, מרכז איטון התת קרקעי, מפלי ומזרקות מים, חנויות, מסעדות, בתי קפה ועוד. לקראת ערב, נתקדם מזרחה לכיוונו של אפיק הנהר סן לורן. נגיע לאזור אלף האיים, בו נתמקם בבית המלון.

יום 6 – איים.. איים בכל מקום"

היום נבקר באזור אלף האיים. עם בוקר ניסע לכיוון מזרח, לאורך הנהר, ונעלה על סיפונה של האונייה. במהלך השייט תראו את המחזה של בתים פרטיים שנבנו על גבי מאות איים, מחזה שאנו מבטיחים שלא תוכלו לשכוח. לאחר חציית ניו יורק, ובמידה והזמן יאפשר זאת, נבקר באחד ממרכזי הקניות הענקיים של האזור, עם אינספור חנויות וסניפים שמציעים הכול מהכול במחירים נוחים. עם ערב, נגיע למלון שלנו בניו ג'רזי.

יום 7 – יום עמוס בחוויות בוושינגטון הבירה

את היום הבא נקדיש לוושינגטון, בירתה של ארצות הברית. היעד הראשון בו נבקר הוא מצבה הזיכרון של אברהם לינקולן, הנשיא ה-16 במספר של ארצות הברית ומי שכיהן כנשיא בתקופת מלחמת האזרחים. נבקר בבריכת ההשתקפות ונראה את המבנה הגבוה בעיר, מבנה שהוקם לזכרו של נשיא אחר – ג'ורג' וושינגטון. נבקר באנדרטה שהוקמה לזכרם של החללים האמריקאיים במלחמת וייטנאם ובמלחמת קוריאה. מבנה חשוב אחר בו ניתקל או מצבת ג'פרסון, שחיבר את מגילת העצמאות האמריקאית. היעד הבא שלנו הוא מרכז המוזיאונים, בו ניכנס לשני מוזיאונים בולטים וחשובים. תחילה, נבקר במוזיאון התעופה והחלל, מהמומלצים במוזיאוני העיר. נלמד הכול על תחום החלל והתעופה, נראה את המטוס של האחים רייט שממוקם כלאחר כבוד במוזיאון ואף ניגע בסלעים אמיתיים שהובאו מהירח. לאחר מכן נבקר במוזיאון השואה. לא נוותר על "ביתו של דניאל", מיצג שיאפשר לנו לחוות את ימי המלחמה דרך העיניים של ילד קטן: הסיפור על מעללי הנאצים למשפחה שלו לא ישאיר אף עין יבשה. את היום נסיים בגבעת הקפיטול, בה נמצאים שני מבנים חשובים מאד: הסנאט האמריקאי ובית הנבחרים. לקראת סיום היום נתצפת על המדשאות המפורסמות, אשר עליהן נחתמו כמה מההסכמים החשובים ביותר במהלך ההיסטוריה העולמית.

יום 8 – שוקולד, מסע בזמן ואחווה בפילדפליה

היום הבא יתחיל בצורה המתוקה ביותר שיש – ביקור במפעל השוקולד של חברת הרשי, היצרנית הגדולה ביותר בעולם של שוקולדים. לאחר מכן, נבקר באחת הכתות אשר הגשימו את החזון שוויליאם פן טיפח – כת האמיש, שהמשתייכים עליה חיו בשלווה ובהרמוניה בפנסילבניה. נשים פעמינו למרכזו של מחוז לנקסטר, בו ניתקל בקהילה שחיה במאה ה-21 תוך שימוש בתשתיות ובאמצעים מהמאה ה-18. נלמד על אורח חיי הקהילה, שאנשיה נוסעים בעגלות אליהן רתומים סוסים, או מבשלים את הארוחות שלהם בכיריים המופעלים באמצעות גזעי עץ. את היום נסיים ב"עיר אחוות האחים", פילדפליה, בה נולדה האומה האמריקאית. נבקר בגרסה האמריקאית של פעמון החירות (עותק נוסף שלו נמצא בירושלים שלנו) ונתבונן על היכל העצמאות, המקום שהצהרת העצמאות של אמריקה הוכרזה ונחתמה בו. בתחומי הפארק נמצא בית הכנסת הנחשב למרכזי ולחשוב בבתי הכנסת של פילדלפיה. נתרשם מבית הכנסת ומהאנדרטה לזכר יוני נתניהו ז"ל הנמצאת בכניסה אליו.

יום 9 -ביקור מהסרטים באולפני MGM

היעד הבא שלנו הוא אורלנדו. עם בוקר, הסעה מסודרת לשדה התעופה, שם תעלו על טיסה לאורלנדו. לאחר ההגעה לעיר נבקר באולפני MGM המפורסמים, הלא הם האולפנים של "דיסני" לקולנוע ולטלוויזיה. בין היתר, נצפה במופעים מושקעים, נעשה מסע בחלל ב"מלחמות הכוכבים" ונצטרף למסעות של אינדיאנה ג'ונס.

יום 10 – כניסה לעולמו המופלא של דיסני

יום שבת מוקדש לאטרקציה קסומה לא פחות של אורלנדו – העולם של וולט דיסני. זוהי ההזדמנות שלכם להרגיש כמו ילדים ולזכות בשעות ארוכות של הנאה. תוכלו לפגוש את עולמן של כל הדמויות המוכרות מיצירות דיסני, דוגמת סינדרלה, פיטר פן או מלך האריות. בין הפעילויות שבוודאי תעשו במהלך הביקור אפשר למנות שייט בצוללת, נהיגה במכוניות קטנות, ריחוף ברכבל ואפילו טיסה בחלל.

יום 11 – יום עמוס חוויות ב"עולם המחר"

"אפקוט – עולם המחר" עומד במרכז היום הזה, שיהיה בוודאי מהנה לא פחות מקודמיו. ניסע למתחם עמוס האטרקציות הזה. בחצי הראשון של הביקור, ניחשף לנפלאותיו של העתיד: נטוס בלא אחר מאשר הגוף שלנו, ננהג במכוניות מירוץ סופר מהירות ועוד. לאחר מכן, נבקר בביתנים המייצגים מדינות מכל העולם. לצד שייט בספינת ויקינגים או בגונדולה מקסימלית, נבקר בביתן היפני וכמובן שלא נשכח גם את החומוס.

יום 12 – קניות וחיות באורלנדו

יום חופשי, אותו ניתן להקדיש לאטרקציות נוספות מהמגוון של אורלנדו. המעוניינים יוכלו להצטרף להסעה הלוך ושוב לביקור בממלכת החיות של דיסני (הכניסה לפארק היא ללא תשלום), או לחלופין לבקר במרכזי הקניות של העיר. בערב, מומלץ לבלות באורלנדו לקראת הלילה האחרון בה.

יום 13 – טיסה לישראל

טיסה עצמאית מאורלנדו לישראל, בטיסה עם עצירת ביניים.

יום 14 – תם ונשלם הטיול המהנה. נחיתה בתל אביב.

11111111

מפה

2222222

צרו קשר עבור טיול זה

[cscf-contact-form]