By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms

כבר נרשמת פעם?

שכחת סיסמא?

אין לך חשבון?

המיטב של לואיזיאנה ארץ אחוזות המטעים ב- 10 יום

11 ימים: בואו לגלות את המיטב של לואיזיאנה בסיור זה מניו אורלינס ועד אחוזות המטעים ההיסטוריים וספיגת תרבות הקאג'ון של המדינה. אירוח ייחודי לאורך הדרך הופך את הסיור למיוחד עוד יותר.

גלו את כור ההיתוך התרבותי שהוא לואיזיאנה עם ההשפעות הצרפתיות והספרדיות שבה, בתים הסטוריים מלפני מלחמת אזרחים וכמובן ניו אורלינס, 'הנינוחה הגדולה'. תחוו אירוח ייחודי לאורך הדרך כולל קוטג באחוזת סמטת האלון, לצדלינה וארוחת בוקר היסטוריים.

ימים 1 – 3: ניו אורלינס

french quarter new orleans

הגעה אל ניו אורלינס ואיסוף הרכב השכור. העיר ידועה בתור 'הנינוחה הגדולה', ביתו של הג'אז ורחוב בורבון, שבו המסיבה לעולם לא מפסיקה! בלו את השלושה הימים הראשונים שלכם לגלות את העיר הנפלאה הזאת, ששומרת על טעמי התרבות הצרפתית והספרדית אשר ייסדו אותה. טיילו ברובע הצרפתי, וראו את רחוב סנט צ'רלס האלגנטי, כיכר ג'קסון, רחוב רויאל ואז לקחת שיוט אחר הצהריים או ערב על ספינת קיטור. לפני שאתם מנסים כמה מאכלים מהמטבח הקייג'וני או קריאולי.

אירוח ייחודי 3 לילות: The Grand Victorian Bed and Breakfast

'The Grand Victorian Bed and Breakfast’ תוכנן ונבנה בשנת 1893 ע"י האדריכל הניו אורלינסי הנודע סאלי תומאס. החזיר בצורה מקסימה עטרה ליושנה ומעוצב בריהוט תקופתי, the Grand Victorian מזמין אתכם אל עבר מלכותי עם נוחות של לינה וארוחת בוקר מודרניים.

יום 4: ניו אורלינס לארץ אחוזות המטעים (87 ק"מ)

Oak Alley Plantation, Louisiana

Oak Alley Plantation, Louisiana

סעו דרך 'ארץ אחוזות המטעים' של לואיזיאנה שם תראו אחוזות מטעים מפוארות שבאמת "חלפו עם הרוח" כשבעליהם איבדו את הונם במהלך מלחמת האזרחים. עצרו ב- Houmas House, שהיה המקום בו צילמו את הסרט 'שארלוט המתוקה' בכיכובה של בטי דייוויס, ונסו את ארוחת הצהריים שלכם ב-“Cabin” המסעדה המפורסמת. מאוחר יותר תתרווחו ברוגע תוך כדי צפייה במיסיסיפי האדיר מתגלגל לו מהסכר.

אירוח ייחודי 2 לילות: Oak Alley Plantation
Oak Alley Plantation ממוקם על נהר המיסיסיפי והוא המכונה 'הגבירה הגדולה' (“Grande Dame”) של דרך הנהר הגדול. הנוף הוא מרהיב עם ½ ק"מ חופה של עצי אלון ענקים, ככל הנראה בני כמעט 300 שנים, היוצרים שדרה מרשימה שמובילה לבית מלפני מלחמת האזרחים בסגנון יווני. הקוטג'ים הקראולים מתור תחילת המאה ממוקמים בשטח המטעים,לא רחוק מהאחוזה מטרום המלחמה. הם פשוטים ושלווים בלי הסחות דעת כמו טלוויזיה או טלפון המפריעים לשקט והשלווה. בבוקר ארוחת בוקר כפרית מלאה (כלול) מוגשת במסעדת Oak Alley מ 08:30ועד 10:00.

יום 5: ארץ אחוזות המטעים

Milo Maize Field

תיהנו מהסביבה באזור היסטורי זה בחופשיות היום.

יום 6: ארץ אחוזות המטעים לנאצ'ז (201 ק"מ)

סעו דרך עיר הבירה של לואיזיאנה, באטון רוג', וצפונה לנאצ'ז, לאורך כביש 61 היפהפה. עצרו בסיינט פרנסיסויל המוזר ואולי גם לאכול ארוחת צהריים ב- Myrtles, אחד המטעים הכי רדופים בכל המדינות. נאצ'ז מפורסם בעולם בשל האוסף הגדול ביותר של בתים מלפני מלחמת האזרחים באמריקה.

אירוח ייחודי 2 לילות: Monmouth Historic Inn
The Monmouth Plantation המשלב את האלגנטיות של עידן טרום המלחמה עם אירוח לבבי. נבנה בשנת 1818 הנכס היה ביתו של הגנרל ג'ון איי. קוויטמן בימי השיא של נאצ'ז בתקופה שלפני מלחמת האזרחים. גיבור מלחמה מכובד, מושל של מיסיסיפי וסנטור של ארצות הברית, קוויטמן חזה שלום וקביעות בעיצומה של מלחמה ועולם המשתנה. היום, חלומו של קוויטמן חיי וקיים. האחוזה הנדיבה יושבת בין שבילי חלוקי נחל, עצי מגנוליה ענקיים ואלונים עטויי טחב השולחים את המתארחים במקום אל זמן עדין ואיטי יותר.

יום 7: נאצ'ז

תהנו מהיום בנאצ'ז. תבחרו אולי לעשות טיול על המיסיסיפי באוניית משוטה או לבקר בויקסבורג, שעה צפונה מנאצ'ז, ולטיל בשדה הקרב הנרחב ממלחמת האזרחים שבה.

יום 8: נאצ'ז לאפאייט (237 ק"מ)

עיזבו את נאצ'ז והתקדמו אל עבר "מדינת קאג'ון", האזור מיושב על ידי האכדים שבאו מהגירוש מנובה סקוטיה ע"י הבריטים בעקבות הסכם פריז. עצרו במרכז התרבות האקדית וורמיליונוויל , מוזיאון היסטוריה חי ונושם. תוכלו גם לנצל את Coerte Voorhees Nature Tour, סיור אל תוך אגן ה'אטקפליה' לראות במו עיניכם את הצמחייה ובעלי החיים המאכלסים את הביצות אלה. בקרו בביתו של הטבסקו באי אייברי, סיירו בג'ונגל שם, ועצרו בבית השייך לקרן הנאמנות הלאומית, Shadows-on-the-Teche.

אירוח ייחודי 2 לילות: Bois des Chenes Bed & Breakfast Inn
באופן נוח ממוקם בסמוך למרכז העיר של לאפאייט, הבית הזה (מופיע ברשימה הלאומית של מקומות הסטוריים) שרד את מלחמת האזרחים והוא ישות חשובה להיסטוריה ולתרבות של העיר הזאת. הבית היה בבעלות ד"ר פרנסיס סטרלינג מאד, סגן מושל לואיזיאנה ופעמיים ראש העיר של לאפאייט. הבעלים הנוכחי שיחזר את אחוזת המטע בסגנון אקדי הזו לתצורתה המקורית, אם לקיחה בחשבון שכמה מהשינויים היו מסובכים מדי בכדי לשחזרם. עתיקות תקופתיות, בעיקר ממוצא צרפתי לואיזיאני, כמו גם פריטים אמריקאים דומים, המשלימים פנינה ארכיטקטונית ייחודית זו.

יום 9: לאפאייט

בלו את היום במדינת הקאג'ון. אל תשכחו לנסות מהמטבח המקומי המדהים.

יום 10: לאפאייט לניו אורלינס (174 ק"מ)

אחרי ארוחת הבוקר, עשו צ'ק אאוט והתחילו את המסע חזרה מזרחה לניו אורלינס. החזירו את הרכב השכור ועשו צ'ק אין לטיסה הביתה. אנא קחו בחשבון את מרחק הנסיעה היום לפני ביצוע סידורי טיסות.